KOBYŁKA. Kolizja trzech, a właściwie czterech pojazdów. Poszkodowana pasażerka.  

09.04.2022, godz. 11:30. Nie zachowanie bezpiecznej odległości było powodem wypadku przy ulicy Nadarzyńskiej w Kobyłce. Tuż przed dojazdem do sygnalizacji świetlnej doszło do klasycznego najechania na tył pojazdów. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz autolaweta, która wiozła na sobie kolejny pojazd. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe; straż pożarna z PSP Wołomin, OSP Kobyłka oraz „drogówka”. Wezwano również pogotowie ratunkowe ponieważ pasażerka Skody wymagała opieki medycznej. Strażacy zabezpieczyli rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Wypadek spowodował spore utrudnienia na trasie 634. Ruch kierowany przez policję odbywał się wahadłowo. 
Jak udało się ustalić portalowi WWL112.PL sprawca wypadku, kierowca lawety zaraz po zdarzeniu oddalił się z miejsca w nieznanym kierunku. Informację tą potwierdziła policja.

– Funkcjonariusze policji ustalili, że osoba kierująca lawetą zbiegła z miejsca kolizji. Trwają ustalenia szczegółów tej sprawy – powiedziała nam Monika Kaczyńska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Autor: QBA, WWL112.PL

Foto: [Reporter001]