RADZYMIN. W tragicznym wypadku motocyklowym na trasie S8 zginął Robert Klos – biznesmen i dziennikarz.

17.08.2023, godz. 15:20. W czwartkowym wypadku motocyklowy na węźle trasy S8 Wołomin – Słupno zginął lokalny przedsiębiorca i dziennikarz Robert Klos. Mężczyzna jadąc z dużą prędkością stracił nagle panowanie nad jednośladem i wypadł z zakrętu uderzając w bariery energochłonne. Mimo trwającej ponad godzinę reanimacji 60 – latka niestety nie udało się uratować. Niewykluczone, że mieszkaniec Radzymina przed wypadkiem zasłabł za kierownicą swojej Hondy. 

Oficjalnie o śmierci Roberta Klosa poinformował portal internetowy Forum Branżowe, którego zmarły był założycielem i właścicielem. 

— Dla swojej rodziny i pracowników był nieustającą inspiracją, siłą napędową nowych działań i inicjatyw. Dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować jego dzieło i misję wsparcia rozwoju branży stolarki – donosi źródło forumbranzowe.com

Biznesmen był też twórcą Centrum Analiz Branżowych i prężnie działał na rynku budowlanym, szczególnie w sektorze stolarki otworowej. Swojego czasu pełnił funkcję dyrektora marketingu w zakładzie Stolarka Wołomin S.A. Od dekad związany z powiatem wołomińskim i ziemią radzymińską. Menadżer, analityk i dziennikarz, pisał do magazynów branżowych m.in Muratora, ale udzielał się także w prasie lokalnej, kiedyś Jego teksty można było czytać w tygodniku „Wieści Podwarszawskie”. 

Miłośnikom motoryzacji Robert Klos może kojarzyć się ze zlotem jednośladów „MotoCud”, którego był twórcą i organizatorem. Kochał motocykle…

Autor: Jakub Pietrzak, WWL112.PL 

Foto: [Reporter001] & forumbranzowe.com