TŁUSZCZ. Służby poszukują zaginionego Pawła Nowaka z Jasienicy. Los mężczyzny nadal jest nieznany.  

13.09.2022. 10:30. Dzisiaj od rana 30 strażaków z OSP, grupa operacyjna komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie oraz policja kryminalna z Tłuszcza poszukują zaginionego 42 – latka z Jasienicy. Paweł Nowak 17 sierpnia trafił do wołomińskiego szpitala, a na drugi dzień został już z niego wypisany. Dzwonił do swojej siostry, że będzie wracał pociągiem do domu. Widziany był jeszcze na stacji PKP Zagościniec. Od tego czasu ślad po nim zaginął. Ostatnie logowanie sygnału telefonu odnotowano w okolicach Duczek. Tam tez policja zarządziła poszukiwania. Strażacy z Wołomina, Tłuszcza, Klembowa, Jasienicy, Krusza i Zagościńca przeszukiwali tereny leśne, łąki i pustostany. Nigdzie póki co nie odnaleziono Pawła Nowaka. Śledczy podejrzewają najczarniejszy scenariusz, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo lub umrzeć gdzieś w mało uczęszczanym przez ludzi miejscu. Prawdopodobnie nadużywał alkoholu. Rodzina jednak cały czas wierzy, że 42 – latek odnajdzie się cały i zdrowy mimo, że od zaginięcia minęło już prawie miesiąc. 

— W akcję poszukiwawczą zostały zaangażowane duże siły i środki. Dokładnie sprawdzaliśmy trudno dostępne miejsca na terenach zielonych, budowach i opuszczonych działkach. Póki co na odcinku kilkunastu kilometrów nie odnaleźliśmy wskazanej przez policję osoby – powiedział portalowi WWL112.PL aspirant Jan Sobków, oficer prasowy wołomińskiej straży pożarnej. 

Paweł Nowak, ma 42 lata, jest szczupłej budowy ciała, blond włosy i niebieskie oczy. Na lewej ręce posiada znak szczególny w postaci tatuażu przedstawiającego koziorożca. Ubrany był w krótkie błękitne spodenki i czarną koszulkę. Każdy kto posiada informacje na temat mężczyzny widocznego na zdjęciu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Tłuszczu pod numerem telefonu 47 724 77 02 lub z 112. 

Autor: JP, WWL112.PL

Foto: [Reporter001] & SOS Zaginięcia