MARKI. Napad na supermarket znanej sieci. Nożownik ranił dwóch klientów.  

03.02.2023, godz. 21:10. Dramatyczne sceny rozegrały się wczoraj w jednym z supermarketów przy ulicy Piłsudskiego w Markach. W pewnym momencie do sklepu wtargnął zamaskowany człowiek i zarządał wydania pieniędzy od kasjerki. Był agresywny i wymachiwał nożem. Na pomoc ruszyło dwóch przypadkowych klientów. Między napastnikiem, a interweniującymi mężczyznami doszło do szarpaniny. Bandyta nagle ranił nożem obydwu klientów i uciekł w nieznanym kierunku. Obrażenia okazały się bardzo poważne, obaj trafili do szpitala. Nożownikowi nie udało się ukraść pieniędzy. Jest wciąż poszukiwany przez policję. Na miejscu przez całą noc pracowali technicy i zbierali dowody, które mają pomoc w śledztwie. 

— Trwają intensywne czynności w tej sprawie. Zatrzymanie napastnika to tylko kwestia czasu – powiedziała portalowi WWL112.PL mł. asp. Monika Kaczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej  Policji w Wołominie. 

W sobotę od rana supermarket był już otwarty i funkcjonował normalnie. 

Aktualizacja informacji: w niedzielę około godziny 15:00 w Warszawie został zatrzymany 37 – letni mężczyzna podejrzany o ten napad. To obywatel zza wschodniej granicy. Więcej na ten temat w najnowszym artykule na portalu WWL112.PL.

Autor: JP, WWL112.PL 

Foto: [Reporter001] & [Reporter002]