REMBERTÓW. Już w sobotę! Piknik rodzinny z okazji 25 – lecia Bractwa Strzeleckiego „SALWA”.  

14.05.2022, godz. 9:00 – 14:00. Od czasu powstania Stowarzyszenia Bractwo Strzeleckie „SALWA” minęło już ćwierć wieku. 25 lat klub wychowuje, uczy, bawi i szkoli od maleńkości wszystkich, którzy chcą oswajać się z bronią. Tak ważny jubileusz oznacza jedno – świętowanie! W związku z tym w najbliższą sobotę na poligonie Rembertów – Wesoła odbędzie się rodzinny piknik dla członków i sympatyków „SALWY”. Zabierzcie przyjaciół, sąsiadów, znajomych i razem spotkajmy się w plenerze. Czeka wiele atrakcji. Goście będą mogli zobaczyć i przetestować współczesny arsenał broni – będzie kałach, grot, giwera z lunetą, pistolety, rewolwery, bomby, miny, karabiny! 

Będzie też coś na ząb. Organizatorzy przewidzieli grill, ognisko i kuchnię z prawdziwą wojskową grochówką. W ramach imprezy zostanie rozegrana jedna, charytatywna konkurencja strzelecka. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia wojskowego dla armii ukraińskiej. Oto zasady: 

Konkurencja nazywa się „Złota 25”: Tarcza TS-4, 25 metrów, 25 sekund, 2+5 strzałów – wszystkie liczone, wszystkie przestrzeliny muszą być w punktowanych kołach. Pistolet bocznego zapłonu trzymany oburącz. Wygrywa zawodnik, który uzyska wynik 25 punktów.

Nagrody: Dwie jednostki broni: jedna, ufundowana przez klub dla zwycięzcy, i druga, ufundowana przez niezawodny Sklep Garand do rozlosowania wśród wszystkich biorących udział w konkurencji.

Opłata startowa wynosi 50 PLN, można wykupić dowolną ilość metryczek. Każda metryczka bierze udział w losowaniu (strzelasz 5 razy – 5 Twoich losów trafia na loterię).

Ze względu na obowiązujące na poligonie zasady, przy rejestracji niezbędne jest podanie numeru PESEL każdego z uczestników pikniku.

Link do rejestracji:

https://forms.gle/bV31nBTec9E41YNZ9

Patronem medialnym Bractwa Strzeleckiego „SALWA” jest portal informacyjny WWL112.PL, na którego łamach znajdziecie fotoreportaż z sobotniej imprezy. Serdecznie zapraszamy! 

Oprac: Jakub Pietrzak, WWL112.PL

Foto: [Reporter001]