TŁUSZCZ. Policyjny pościg ulicami miasta. Kradziona Toyota doszczętnie rozbita na ogrodzeniu.  

16.11.2022, godz. 22:45. Sceny jak z amerykańskiego filmu rozegrały się wczoraj w nocy na ulicy Lazurowej w Tłuszczu. Kierowca Toyoty RAV4 nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Ścigany przez policję stracił nagle panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo, ale został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy tłuszczańskiego komisariatu. Rozbity wrak na parking depozytowy przetransportowała firma Auto Pomoc – Zawadzki. Miejsce wypadku zabezpieczała straż pożarna z PSP Wołomin i OSP Tłuszcz.

— Okazało się, że samochód, którym uciekał sprawca wypadku był wcześniej skradziony w Holandii – powiedziała portalowi WWL112.PL asp. Monika Kaczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. 

Na skutek wypadku 41 – letni mężczyzna został ranny i pod eskortą policji trafił do szpitala. Niebawem zapewne usłyszy prokuratorskie zarzuty. Portalowi WWL112.PL udało się ustalić, że podejrzany cały czas woził w bagażniku holenderskie numery rejestracyjne, a poruszał się na polskich „blachach” z powiatu kolbuszowskiego. 

Autor: Majcher, WWL112.PL 

Foto: [Reporter007] & [Reporter100]