WOŁOMIN. Policja poszukuje dwóch osób z terenu naszego powiatu. Wiesz gdzie mogą przebywać?!

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą czynności dotyczące zaginięcia dwóch osób. W zamieszczonych na swojej stronie internetowej komunikatach proszą  mieszkańców o informacje i pomoc w poszukiwaniach. Sprawdź czy rozpoznajesz te osoby? 

Liliana Halina Łapa ma 16 lat. Na początku sierpnia samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania w wsi Majdan (gmina Wołomin) Do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Niewykluczone, że przebywa w towarzystwie chłopaka w podobnym wieku. Ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, czarne włosy i ciemne oczy. Ubrana była w jeansowe spodnie i jasnobrązowa kurtkę z futerkiem. Może posiadać przy sobie telefon komórkowy. 

Druga sprawa dotyczy zaginięcia 48 – letniego mężczyzny z Wołomina, który 9 sierpnia wyszedł z mieszkania i do tej pory nie powrócił Nie nawiązał także kontaktu z bliskim. 

Robert Kamiński ma około 178 cm wzrostu i krępą budowę ciała. Włosy czarne, krótkie i brązowe oczy. Ubrany był w ciemną bluzę i krótkie, niebieskie spodenki. Był w klapkach typu japonki. Znakiem szczególnym poszukiwanej osoby są tatuaże z chińskimi znakami na lewym przedramieniu i blizny na plecach. 

Policja apeluje! Wszystkie osoby posiadające wiedzę na tematach tych zaginionych osób widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt z numer alarmowy 112 lub najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać również anonimowo drogą mailową: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl

Autor: QBA, WWL112.PL 

Foto: KPP Wołomin