WOŁOMIN. Tomasz Sitek – rzecznik prasowy policji odchodzi na emeryturę. Dziękujemy za te lata.

Po 14 latach pracy na stanowisku oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie i 28 latach w mundurze ze służby odchodzi aspirant sztabowy Tomasz Sitek. 

– Służba z Wami była prawdziwym zaszczytem i nie lada przyjemnością. Dzisiaj nasze drogi zawodowe się rozchodzą, ale ma nadzieję, że spotkamy się na innych życiowych ścieżkach i jeszcze niejedno wspólnie przeżyjemy – napisał w swoim pożegnaniu Tomasz Sitek.

Były już policjant zwrócił się do wszystkich, których przez te lata spotkał na swojej zawodowej drodze: komendantów, kolegów policjantów, samorządowców, ale przede wszystkim dziennikarzy, z którymi miał przyjemność czasami mniejszą, a czasami większą pracować na codzień. 

– Te 14 lat pracy z Wami (przedstawicielami mediów) nauczyło mnie przede wszystkim rozmowy o rzeczach trudnych, wymagających, niejednokrotnie posiadania specjalistycznej wiedzy, którą zdobyłem w policji. Dziękuję za to, że jesteście i że chcieliście ze mną współpracować. Życzę Wam wszystkim wielu sukcesów, spełnienia marzeń zawodowych i prywatnych oraz dużo zdrowia – dodał były rzecznik prasowy. 

Szanowny Panie Tomku. To teraz dwa słowa ode mnie. Dziękuję za te wszystkie lata wspólnych działań i wymiany poglądów. Poprzez Wieści Podwarszawskie, Super Express, Fakt, a teraz portal WWL112.PL kroczyliśmy w gąszczu informacji kryminalnych wiele długich lat. Bywało różnie…i słodko…i gorzko, ale zawsze skutecznie, po męsku i ambitnie. Dziękuję za wspólne akcje i tematy, których obaj się nie baliśmy. Co by nie mówić to jestem pewny, że będzie Pana brakowało. Powodzenia, odpoczynku i zdrówka. Czołem! 

Autor: Jakub Pietrzak, WWL112.PL

Foto: KPP Wołomin & UM Wołomin