Zaskakujące doniesienia w sprawie wypadku w Zawiszynie

WYPADEK

Kierowca volkswagena, który poniósł we wtorek śmierć na drodze krajowej nr 50 to znany warszawski zegarmistrz. 

Do tego tragicznego wypadku doszło we wtorek 23.11 około godziny 13:00 na odcinku drogi krajowej  nr 50 pomiędzy Jadowem, a Łochowem w miejscowości Zawiszyn. Podczas manewru wyprzedzania 60 – letni kierowca stracił panowanie na volkswagenem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym przewożącym szkło. Siła uderzenia była ogromna. Auto osobowe zostało dosłownie zmiażdżone.

Mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Z nieoficjalnych źródeł oraz relacji świadków udało nam się ustalić, że 60 – latek, który poniósł śmierć na miejscu to znany zegarmistrz z warszawskiego Targówka. Ciało ofiary trafiło do Zakładu Medycyny Sądowej Warszawie.

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wołominie. Kierowca TIRa z Katowic był trzeźwy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez ponad 5 godzin. Policja wyznaczyła objazdy. W akcji ratunkowej brało udział 4 zastępy straży pożarnych z Wołomina, Tłuszcza, Jadowa i Jasienicy. Rozbite wraki obu samochodów usuwała pomoc drogowa Auto – Zawadzki. 

Post i foto: WWL112.PL & [Reporter001]