EMILIANÓW. Zderzenie auta z łosiem. Zwierzę stanęło na drodze naszemu reporterowi

28.12.2021 godz. 14:15. To spotkanie z łosiem na śliskiej, oblodzonej drodze w lesie mogło zakończyć się tragicznie. W Emilianowie w okolicach bazy paliw przed Skodę kierowaną przez kobietę nagle wyskoczyło wielkie zwierzę. Nie było szans na uniknięcie zderzenia. Łoś wpadł wprost na maskę i rozbił przednią szybę. Na szczęście samochód nie jechał szybko. Kierująca zdołała wyhamować auto tuż przed drzewami. Potrącony zwierz uciekł do lasu. Na miejscu bardzo szybko zjawiły się służby ratunkowe. Straż pożarna z PSP Wołomin, OSP Klembów oraz policja i karetka pogotowia. Na szczęście okazało się, ze przestraszona kobieta doznała tylko niegroźnych otarć i została opatrzona na miejscu przez ratowników medycznych. Aż strach pomyśleć jak mogła zakończyć się ta sytuacja gdyby auto jechało dużo szybciej. 

Niedługo po wypadku reporterowi portalu WWL112.PL udało się zauważyć łosia dosłownie kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia i uwiecznić groźne zwierzę na zdjęciu. Najwyraźniej nic mu się nie stało bo po chwili zniknął w gęstych zaroślach. 

Autor: WWL112.PL

Foto: [Reporter001]

One Comment

  1. Sebastian

    Łoś nagle się nie pojawia, kłania się brak obserwowania poza drogą tego, co dzieje się w jej otoczeniu. Do tego po uszkodzeniach auta widać, że prędkość mała nie była, jak na warunki drogowe.

Comments are closed.