POLICJA. Już wiadomo, że to radiowóz z komisariatu na Targówku. Pociąg był naprawdę blisko

Nie milkną echa po sytuacji, która wydarzyła się w wigilijne popołudnie na przejeździe kolejowym na granicy Ząbek i Warszawy. Przypomnijmy, około godziny 14:30 policyjny radiowóz z włączonymi sygnałami minął samochody oczekujące na przejazd pociągu i wjechał na rogatki przy migającym, świetle ostrzegawczym. Niestety funkcjonariusz nie zdarzył przejechać na drugą stronę torów i utknął pomiędzy zamykającymi się szlabanami. Całe zajście nagrał jeden z naszych czytelników. Sytuacja wyglądała naprawdę niebezpiecznie ponieważ jak widać na nowym zdjęciu, które dotarło do redakcji WWL112.PL pociąg przejechał bardzo blisko oznakowanej toyoty. 

Naszym dziennikarzom udało się ustalić, że radiowóz bezpośrednio podlega Komisariatowi Policji Warszawa Targówek. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wobec nieostrożnego policjanta toczy się postępowanie wyjaśniające, które prowadzi Komenda Rejonowa Policji VI w Warszawie przy ulicy Jagielońskiej.

Kontrowersyjne zdarzenie z udziałem radiowozu odbiło się dużym echem w ogólnopolskich mediach. Doniesienia portalu WWL112.PL cytowały czołowe serwisy informacyjne – Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza, Super Express, Fakt, Radio Eska, Goniec Warszawa, Auto – Świat, Interia.

Autor: Jakub Pietrzak, WWL112.PL

Foto\Video: Czytelnik – Uk0

One Comment

  1. Maleszewski Tadeusz

    Przecież to panowie Policjanci ich przepisy nie obowiązują to normalne na polskich drogach

Comments are closed.